XIAOMIربير ايميغير ذالك

Xiaomi Yazılım ve Direnç ile Kayıt Olabilen Cihazlar

Xiaomi Yazılım ve Direnç ile Kayıt Olabilen Cihazlar

Selamünaleyküm herkese WalyTech’den
Cihaz Model Kod Adı İşlemci Sonuç
 Xiaomi 11i pissarro Dimensity 920 5G Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
 Xiaomi 11i HyperCharge pissarro Dimensity 920 5G Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
 Xiaomi 11T agate Dimensity 1200 5G Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
 Xiaomi Mi 11 Lite courbet Snapdragon 732G Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yaptıktan sonra bilgisayardan modem dosyası kurulmalıdır. Kamera ve sensör sorunları oluşabilir.
 Xiaomi Mi 10i 5G gauguin Snapdragon 750G 5G Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi 10T 5G apollo Snapdragon 865 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
 Xiaomi Mi 10T Pro apollo Snapdragon 865 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
 Xiaomi Mi 10T Lite gauguin Snapdragon 750 5G Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez. TWRP ile sıfırlanmalıdır.
 Xiaomi Mi 10 Ultra cas Snapdragon 865 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
 Xiaomi Mi Note 10 Lite toco Snapdragon 730G Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi 10 Youth 5G vangogh Snapdragon 765G Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi 10 Lite 5G monet Snapdragon 765G Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi 10 umi Snapdragon 865 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
 Xiaomi Mi 10 Pro cmi Snapdragon 865 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
 Xiaomi Mi CC9 Pro tucana Snapdragon 730G Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi Note 10 tucana Snapdragon 730G Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi Note 10 Pro tucana Snapdragon 730G Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi 9 Pro 5G crux Snapdragon 855+ Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi 9 Lite pyxis Snapdragon 710 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Yazılımsal olarak çift SIM mevcuttur ancak “LTE BAND 20” özelliğni kaybetmektedir.
 Xiaomi Mi 9T Pro raphael Snapdragon 855 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi A3 laurel_sprout Snapdragon 665 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi CC9 pyxis Snapdragon 710 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Yazılımsal olarak çift SIM mevcuttur ancak “LTE BAND 20” özelliğni kaybetmektedir.
 Xiaomi CC9e laurus Snapdragon 665 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi 9T davinci Snapdragon 730 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi 9 SE grus Snapdragon 712 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Yazılımsal olarak çift SIM mevcuttur ancak “LTE BAND 20” özelliğni kaybetmektedir.
 Xiaomi Mi 9 Explorer cepheus Snapdragon 855 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi 9 cepheus Snapdragon 855 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi Play lotus MT6765 Helio P35 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
 Xiaomi Mi Mix 3 perseus Snapdragon 845 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi 8 Lite platina Snapdragon 660 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi 8 Pro equuleus Snapdragon 845 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi Pad 4 Plus clover Snapdragon 660 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi 6X wayne Snapdragon 660 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
 Xiaomi Mi A2 jasmine_sprout Snapdragon 660 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
 Xiaomi Mi A2 Lite daisy_sprout Snapdragon 625 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
 Xiaomi Mi 8 Explorer ursa Snapdragon 845 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi Max 3 nitrogen Snapdragon 636 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi Pad 4 clover Snapdragon 660 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi 8 SE sirius Snapdragon 710 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi 8 dipper Snapdragon 845 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi Mix 2S polaris Snapdragon 845 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi 6 sagit Snapdragon 835 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi Note 3 jason Snapdragon 660 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi Mix 2 chiron Snapdragon 835 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi 5X tiffany Snapdragon 625 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi A1 tissot Snapdragon 625 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi Max 2 oxygen Snapdragon 625 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi 5c meri Xiaomi Surge S1 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi Note 2 scorpio Snapdragon 821 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi 5s Plus natrium Snapdragon 821 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi Max capricorn Snapdragon 821 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi Pad 3 cappu MT8176 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi 5 gemini Snapdragon 820 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi 4s aqua Snapdragon 808 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi Mix lithium Snapdragon 821 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi Pad 2 latte Intel Atom X5-Z8500 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi 4c libra Snapdragon 808 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi Note Pro leo Snapdragon 810 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi Note virgo Snapdragon 801 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi 4i ferrari Snapdragon 615 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi 4 cancro Snapdragon 801 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi Pad 7.9 mocha Nvidia Tegra K1 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi 4 LTE cancro Snapdragon 801 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi 2S aries Snapdragon S4 Pro Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi 2A taurus Xiaolong S4 Pro Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi 3 cancro Snapdragon 801 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
 Xiaomi Mi 2 aries Snapdragon S4 Pro Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 11 SE camellia Dimensity 700 5G Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile gitmez.
Redmi 10 Prime 2022 selene Helio G88 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Direnç değişimi ile yapılırsa çift SIM kayıt mümkündür. Güncelleme ve sıfırlamada bir sorun yoktur .
Redmi 10A dandelion Helio G25 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Yazılımsal olarak tek SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi 10 5G light Dimensity 700 5G Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Redmi 10 Prime+ 5G light Dimensity 700 5G Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Redmi Note 11E light Dimensity 700 5G Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinir.
Redmi 10 2022 selene Helio G88 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi Note 11S fleur Helio G96 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Redmi Note 11 Pro 4G viva Helio G96 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Redmi Note 11T 5G evergo Dimensity 810 5G Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Redmi Note 11 4G selenes Helio G88 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi Note 11 Pro pissarro Dimensity 920 5G Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Redmi Note 11 Pro+ pissarro Dimensity 920 5G Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinir.
Redmi Note 11 China evergo Dimensity 810 5G Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinir.
Redmi Note 10 Lite curtana Snapdragon 720G Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi 9 Activ cattail Helio G35 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi 9A Sport dandelion Helio G25 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi 9i Sport dandelion Helio G25 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi 10 selene Helio G88 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi 10 Prime selene Helio G88 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi Note 10T 5G camellia Dimensity 700 5G Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi K40 Gaming ares Dimensity 1200 5G Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Redmi Note 10S rosemary Helio G95 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi Note 10 Pro sweet Snapdragon 732G Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yaptıktan sonra bilgisayardan modem dosyası kurulmalıdır. Kamera ve sensör sorunları oluşabilir. Sıfırlama TWRP üzerinden yapılmalıdır.
Donanımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlamada sorun yoktur.
Redmi Note 10 5G camellia Dimensity 700 5G Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi 9T lime Snapdragon 662 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yaptıktan sonra bilgisayardan modem dosyası kurulmalıdır. Kamera ve sensör sorunları oluşabilir. Sıfırlama TWRP üzerinden yapılmalıdır.
Donanımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlamada sorun yoktur.
Redmi Note 9T 5G cannong Dimensity 800U 5G Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Redmi 9 Power lime Snapdragon 662 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yaptıktan sonra bilgisayardan modem dosyası kurulmalıdır. Kamera ve sensör sorunları oluşabilir. Sıfırlama TWRP üzerinden yapılmalıdır.
Donanımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlamada sorun yoktur.
Redmi Note 9 4G lime Snapdragon 662 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yaptıktan sonra bilgisayardan modem dosyası kurulmalıdır. Kamera ve sensör sorunları oluşabilir.
Donanımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlamada sorun yoktur.
Redmi Note 9 5G cannon Dimensity 800U 5G Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinir.
Redmi Note 9 Pro 5G gauguin Snapdragon 750G 5G Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi K30S apollo Snapdragon 865 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi 9i dandelion Helio G25 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi K30 Ultra cezanne Dimensity 1000+ Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinir.
Redmi 9 Prime lancelot Helio G80 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi 9A dandelion MediaTek Helio G25 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi 9C angelica MediaTek Helio G35 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi 9 lancelot Helio G80 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi 10X atom MediaTek MT6875 Dimensity 820 5G Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Redmi 10X 4G merlin MediaTek Helio G85 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi 10X Pro bomb MediaTek Dimensity 820 5G Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinir.
Redmi K30i 5G picasso_48m Snapdragon 765G Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi K30 5G Racing picasso Snapdragon 768G Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 9 merlin MediaTek Helio G85 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi Note 9 Pro joyeuse Snapdragon 720G Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 8A Pro olivewood Snapdragon 439 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi K30 Pro lmi Snapdragon 865 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi K30 Pro Zoom lmi Snapdragon 865 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi Note 9S curtana Snapdragon 720G Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 9 Pro Max excalibur Snapdragon 720G Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 8A Dual olivewood Snapdragon 439 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi K30 phoenix Snapdragon 730G Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi K30 5G picasso Snapdragon 765G Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 8T willow Snapdragon 665 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 8 olive Snapdragon 439 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 8A olivelite Snapdragon 439 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 8 ginkgo Snapdragon 665 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 8 Pro begonia Helio G90T Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi K20 davinci Snapdragon 730 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 7A pine Snapdragon 439 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Y3 onc Snapdragon 632 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi K20 Pro raphael Snapdragon 855 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 7S lavender Snapdragon 660 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 7 Pro violet Snapdragon 675 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 7 onclite Snapdragon 632 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Go tiare Snapdragon 425 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 7 lavender Snapdragon 660
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi Note 6 Pro tulip Snapdragon 636 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi 6 Pro sakura Snapdragon 625 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 6 cereus MT6762 Helio P22 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi 6A cactus MT6761 Helio A22 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi S2 (Redmi Y2) ysl Snapdragon 625 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 5 AI Dual Camera whyred Snapdragon 636 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi 5 Plus vince Snapdragon 625 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi Note 5 Pro whyred Snapdragon 636 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi 5 rosy Snapdragon 450 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Y1 (Note 5A) ugg Snapdragon 435 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 5A ugglite Snapdragon 425 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Y1 Lite ugglite Snapdragon 425 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 4 (4X) santoni Snapdragon 435 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 4X mido Snapdragon 625 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 4 mido Snapdragon 625 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi 4A rolex Snapdragon 425 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 4 Prime markw Snapdragon 625 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 4 (China) santoni Snapdragon 430 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 4 (MediaTek) nikel MT6797 Helio X20 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 3s Prime land Snapdragon 430 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 2 hermes MT6795 Helio X10 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Pro omega MT6797T Helio X25 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 3x land Snapdragon 430 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 3s land Snapdragon 430 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 3/Redmi 3 Pro ido Snapdragon 616 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 3 kenzo Snapdragon 650 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note Prime gucci Snapdragon 410 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 3 (MediaTek) hennessy MT6795 Helio X10 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 2/Redmi 2 Prime wt86047 Snapdragon 410 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 2A lte26007 Leadcore L1860C Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 2 Pro HM2014819 Snapdragon 410 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 4G dior Snapdragon 400 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note lcsh92_wet_jb9 MT6592 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 1S wt98007 Snapdragon 400 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
POCO M4 5G light Dimensity 700 5G Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinir.
POCO M4 Pro fleur Helio G96 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
POCO M4 Pro 5G evergreen Dimensity 810 5G Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinir.
POCO X3 GT chopin Dimensity 1100 5G Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
POCO F3 GT ares Dimensity 1200 5G Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
POCO M3 Pro 5G camellia Dimensity 700 5G Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Çin modeli için (model sonu C ile biten) yazılımsal tek SIM için direnç değişimi gerekir.
POCO M2 / Reloaded shiva Helio G80 Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
POCO M3 citrus Snapdragon 662 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yaptıktan sonra bilgisayardan modem dosyası kurulmalıdır. Kamera ve sensör sorunları oluşabilir. Twrp ile sıfırlanması gerekmektedir.
Donanımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlamada sorun yoktur.
POCO X3 surya Snapdragon 732G Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez. Donanımsal olarak çift sim mümkünddür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
POCO X3 NFC surya Snapdragon 732G Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez. Donanımsal olarak çift sim mümkünddür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez
POCO M2 Pro gram Snapdragon 720G Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
POCO F2 Pro lmi Snapdragon 865 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
POCO F1 beryllium Snapdragon 845 Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi 11 LE lisa Snapdragon 778G 5G Direnç ile çift sim kayıt mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekir.
Xiaomi 11T Pro vili Snapdragon 888 5G Direnç ile çift sim kayıt mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekir.
Xiaomi 11 Lite 5G NE lisa Snapdragon 778G 5G Direnç ile çift sim kayıt mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekir.
Xiaomi Mi 11X alioth Snapdragon 870 5G Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanmalıdır.
Xiaomi Mi 11X Pro haydn Snapdragon 888 5G Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanmalıdır.
Xiaomi Mi 11i haydn Snapdragon 888 5G Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanmalıdır.
Xiaomi Mi 11 Pro star Snapdragon 888 5G Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanmalıdır.
Xiaomi Mi 11 Ultra star Snapdragon 888 5G Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanmalıdır.
Xiaomi Mi 11 Lite 5G renoir Snapdragon 780G Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanmalıdır.
Xiaomi Mi 10S thyme Snapdragon 870 5G Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanmalıdır.
Xiaomi Mi 11 venus Snapdragon 888 Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanmalıdır.
Redmi Note 11 spes Dimensity 700 5GSnapdragon 680 4G Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi Note 10 mojito Snapdragon 678 Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi K40 alioth Snapdragon 870 5G Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi K40 Pro haydn Snapdragon 888 5G Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanmalıdır.
Redmi K40 Pro+ haydn Snapdragon 888 5G Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanmalıdır.
POCO F3 alioth Snapdragon 870 5G Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
POCO X3 Pro vayu Snapdragon 860 Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanmalıdır.
Xiaomi 12 Ultra thor Snapdragon 8+ Gen 1 Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Xiaomi Civi 1S zijin Snapdragon 778G+ 5G Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Xiaomi 12 Lite taoyao Snapdragon 778G 5G Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Xiaomi 12 cupid Snapdragon 8 Gen1 Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanmalıdır.
Xiaomi 12X psyche Snapdragon 870 5G Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Xiaomi 12 Pro zeus Snapdragon 8 Gen1 Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanmalıdır.
Xiaomi Civi mona Snapdragon 778G 5G Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Xiaomi Pad 5 nabu Snapdragon 860 Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Xiaomi Pad 5 Pro 5G enuma Snapdragon 870 5G Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi elish Snapdragon 870 Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Xiaomi Mix 4 odin Snapdragon 888+ 5G Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Xiaomi Mi MIX FOLD cetus Snapdragon 888 5G Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Xiaomi Mi Mix Alpha draco Snapdragon 855+ Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Xiaomi Mi Mix 3 5G andromeda Snapdragon 855 Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi K50i xaga Dimensity 8100 5G Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi K50i Pro xaga Dimensity 8100 5G Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi Note 11T Pro xaga Dimensity 8100 5G Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi Note 11T Pro+ xaga Dimensity 8100 5G Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi 10 Power (India) fog Snapdragon 680 4G Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi Note 10T Japan lilac Snapdragon 480 Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi Note 11S 5G opal Dimensity 810 5G Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinir.
Redmi 10C fog Snapdragon 680 4G Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi K50 rubens Dimensity 8100 5G Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi K40S munch Snapdragon 870 5G Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi K50 Pro matisse Dimensity 9000 5G Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi 10 India fog Snapdragon 680 4G Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi Note 11 Pro+ 5G (India) veux Snapdragon 695 5G Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi Note 11E Pro veux Snapdragon 695 5G Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi K50 Gaming ingres Snapdragon 8 Gen 1 Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi Note 11 Pro 5G veux Snapdragon 695 5G Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi Note 10 JE iris Snapdragon 480 Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
POCO X4 GT Pro xaga Dimensity 8100 5G Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
POCO C40+ frost JLQ JR510 Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
POCO X4 GT xaga Dimensity 8100 5G Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
POCO F4 munch Snapdragon 870 5G Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
POCO F4 Pro matisse Dimensity 9000 5G Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
POCO F4 GT ingres Snapdragon 8 Gen 1 Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
POCO C40 frost JLQ JR510 Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
POCO X4 Pro 5G veux Snapdragon 695 5G Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Xiaomi 12T plato Dimensity 8100-Ultra
Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Xiaomi 12T Pro diting Snapdragon 8+ Gen 1 Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
POCO C50 ice Helio A22 Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi A1 ice Helio A22 Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi A1+ ice Helio A22 Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi 11 Prime rock Helio G99
Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır
Redmi K50 Ultra diting Snapdragon 8+ Gen 1 Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
POCO M5 rock Helio G99 Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır

 

Yönetim için iletişime geçebilirsini

 

Jack Mandel

jack mandel

Computer Engineering in Turkey💻 >> {SYR} Damascus&Qamishli 📌📍 >> Programmer "init 5" 📲 >> Technical🛠️ >> Sporty ⛹️‍♀️ Barca & Argentina

اترك تعليقاً

إغلاق